Moda i Styl

Ekstrawaganckie sejfy. Zobacz co skrywają?

Wyobrażenie o wielkich, czarnych i nieustawnych skrzyniach już dawno odeszło do lamusa, teraz sejfy to także moda. Pojawia się coraz więcej wzorów, kolorów, funkcji i gadżetów. Przykład? Pojawiają się w nich rotomaty dzięki, którym właściciel może podziwiać poruszające się kosztowności.

Sejfy mogą mieć naprawdę dużo kolorów. Era czarnych i ponurych skrzynek minęła. Co nie oznacza, że ten, kto wybierze do swojego domu czarny sejf, popełni estetyczne faux pax. Co prawda, na klasyczną czerń zawsze  znajdzie się miejsce, lecz w tym wypadku trend ulega zmianie.

–  Osoby interesujące się zakupem sejfów coraz częściej zwracają  uwagę na ich wygląd, chcą żeby swoim kształtem i kolorem podkreślały charakter wnętrza – mówi newsrm.tv Wojciech Tyburski, dyrektor handlowy Konsmetal S.A.

Sejfy mogą być w pełni spersonalizowane, pod kątem koloru, kształtu, a także wyposażenia. To, jak będzie wyglądał sejf zależy od upodobań zamawiającego i zasobności jego portfela. Sejfy mogą być żółte, czerwone, granatowe. Mogą mieć odpowiednią grafikę czy ozdobę. Oczywiście  kolor sejfu i również grafika na nim zależy od  indywidualnych preferencji, od  wykonywanego zawodu, czy od hobby. Przykładowo, hitem kolorystycznym dla myśliwych jest sejf o kolorze ciemnozielonym.

Sejf przechowuje cenne rzeczy, zasługuje na odrobinę mody. Coraz częściej wnętrze sejfu wyposaża się w szufladki i skrytki. W środku sejfu jest możliwość zamontowania  rotomatów – czyli specjalnego, obracającego się miejsca, przeznaczonego na drogocenne przedmioty np. zegarki.

Sejfy najczęściej montuje się w ścianach. Jest to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w mieszkaniu podczas remontu, czy podczas budowy domu. Możemy taki sejf zabudować w ścianie i  ukryć na przykład pod obrazem, czy innym elementem wystroju.

Wojciech Tyburski, dyrektor handlowy Konsmetal S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *