Targi Ślubne w Gdańsku

Targi Ślubne w ALFA Centrum Gdańsk

Przygotowania do ślubu to okres pełen emocji i oczekiwań. Dla wszystkich, którzy pragną, by ich „wielki dzień” był niezapomniany, Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna organizuje Targi Ślubne już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, w godzinach od 12:00 do 18:00.

Targi Ślubne to doskonała okazja, by znaleźć inspiracje i przydatne wskazówki dotyczące planowania ceremonii i przyjęcia weselnego, a także skorzystać z specjalnych ofert i miłych niespodzianek. A to jeszcze nie koniec – każda para, robiąc tego dnia zakupy w galerii, otrzyma upominek. Wiosna i lato to pory roku, które szczególnie sprzyjają organizacji ślubu. Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna staje na wysokości zadania, przygotowując Targi Ślubne, gdzie przyszli małżonkowie znajdą najnowsze trendy i mnóstwo inspiracji, które ułatwią przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Bez wątpienia, jednym z głównych punktów programu będą suknie ślubne.

Wystawcy zaprezentują bogatą gamę kreacji, od ponadczasowej klasyki po nowoczesne i odważne wzory, zadowalając gusta każdej przyszłej panny młodej. Nie zabraknie także szerokiego wyboru obuwia, biżuterii i niezbędnych dodatków, takich jak wianki, woalki czy diademy. Targi Ślubne w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej to także miejsce, gdzie można znaleźć wiele inspiracji dotyczących dekoracji. Na miejscu będą dostępni dekoratorzy sal, wypożyczalnie ozdób oraz pracownie florystyczne, które podpowiedzą, jakie motywy i kwiaty są aktualnie na topie. Nie zabraknie również bogatej oferty papeterii, obejmującej modne zaproszenia i winietki.

Dla par pragnących zachować piękne wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, na targach będą obecni fotografowie, kamerzyści oraz fotobudki, które stanowią doskonałą atrakcję dla gości. Oprawa muzyczna przyjęcia również nie została pominięta – wystawcy przedstawią najnowsze trendy i możliwości w tej dziedzinie, a narzeczeni będą mogli zapoznać się z ofertą kapel weselnych, DJ-ów oraz firm specjalizujących się w pokazach pirotechnicznych, które dodają uroku każdemu weselu.

Uczestnicy targów mogą liczyć na specjalne oferty od wystawców oraz specjalną akcję przygotowaną przez Alfa Centrum Gdańsk – Galerię Alternatywną. Robiąc tego dnia zakupy za minimum 150 zł i okazując przynależność do programu lojalnościowego galerii, każda para otrzyma romantyczny upominek, który będzie wydawany na stoisku promocyjnym. Targi Ślubne to wydarzenie dedykowane wszystkim parom planującym ślub w najbliższym lub odległym czasie. To także doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych branżą ślubną, zarówno zawodowo, jak i hobbystycznie. Wystawcy będą czekać na gości na poziomie 0.

Źródło: Valkea Media S.A.