Zegarki na bransolecie – modne i kobiece

Kobiety, dobierając dodatki do swoich stylizacji, najczęściej kierują się innymi zasadami niż mężczyźni. Obecnie na topie są zegarki na bransolecie.


Mimo że jakość wykonania i precyzja nie są bez znaczenia, najważniejszy jest design. Wśród modeli można wymienić najróżniejsze – na bransolecie, łańcuszku, skórzanym pasku, kolorowe, srebrne, ozdabiane cennymi kamieniami, ze stali itd. Mimo że moda szybko się zmienia – a gust kobiety jeszcze szybciej – można śmiało powiedzieć, że złote i duże zegarki na szerokiej bransolecie nadal cieszą się ogromną popularnością. Inspirowane zegarkami męskimi będą świetnym dodatkiem do każdej stylizacji, która zyska ciekawy charakter.

Nie od zawsze jednak, bo do niedawna złote zegarki kojarzyły się też z kiczem i przez długi czas były traktowane z niechęcią. Oznaczały imitację elegancji, kicz, fałsz itd. Teraz jednak złoto nadal króluje na damskich nadgarstkach, gdyż dodaje szyku i elegancji każdej stylizacji. Aktualnie złote zegarki damskie na bransolecie są najlepiej się sprzedającymi. To nie tylko uniwersalny dodatek, ale też popularny prezent.

Warto jeszcze dodać, że mówiąc o złotym zegarku, mamy na myśli jego odcień, nie zaś wykonanie z prawdziwego złota. Co więcej, jest wiele kolorów do wyboru – subtelne, delikatne lub odważne – wpadające w róż, o głębokiej żółtej barwie itd.

Przede wszystkim zapanowała moda na zegarki złote – to absolutny must have każdej kobiety! Co więcej, wyjątkowo kobiece jest różowe złoto, które idealnie pasuje do wielu stylizacji, np. sukienek, ale też eleganckich kostiumów czy zadziornych jeansów i topów. Kontrastowane zestawienia są odważne, ale też modne. Złoto nadal króluje na damskich nadgarstkach, gdyż dodaje szyku i elegancji każdej stylizacji.

Warto sprawdzić ofertę oraz porównać ceny w różnych sklepach, zanim zdecydujemy się na konkretny model. Poza designem ważne są bowiem też inne kryteria – jak np. prosta obsługa, pielęgnacja, możliwość wymiany bransolety na inną lub pasek itd.

Nic dziwnego, że zegarki szybko stały się jednym z najważniejszych elementów kobiecej biżuterii. Zwróćmy uwagę na estetykę, ale i funkcjonalność każdego modelu, który wzbudzi nasze zainteresowanie. Wiele modeli można połączyć z inną biżuterią, a wiele wystarczy już jako jedna duża ozdoba – nie określają konkretnego stylu, więc można je zestawić ze stylizacją casualową, biznesową czy elegancką. Takie uniwersalne dodatki doceni na pewno każda z pań!

Złote zegarki sprawdzą się do jeansów, spodni w kant, białej koszuli, marynarki, ale i sukienki.

KWK, f:nuzree /Pixabay