Magia spojrzenia

Podkreśl swoje oczy zgodnie z profesjonalnymi wskazówkami Bobbi Brown! Kiedy chcesz, aby twoje oczy wyglądały pięknie ważne są nie tylko kosmetyki, jakie zastosujesz, ale też odpowiednie narzędzia i techniki aplikacji.

Od czego zacząć?

Światowej sławy makijażystka – Bobbi Brown w tym obowiązkowym minipodręczniku pokaże ci jak wykonać idealny makijaż oczu. Odkryj jaki makijaż pasuje do kształtu i koloru twoich oczu. Dzięki instrukcjom, „krok po kroku” dowiesz się jak pomalować oczy w stylu nude czy smoky eyes, wykonać połyskujący makijaż oraz taki, który sprawdzi się zarówno rano jak i wieczorem.

A to jeszcze nie koniec. Znana z noszenia charakterystycznych okularów Bobbi doradza jakie oprawki wybrać w zależności od kształtu twarzy i odcienia cery, a także jaki makijaż do nich pasuje. Ta pełna inspirujących zdjęć i szczegółowych wskazówek książka stanie się twoim przewodnikiem po świecie makijażu oczu.
Bobbi Brown to światowej sławy makijażystka, autorka bestsellerowych książek, twórczyni marki Bobbi Brown Cosmetics oraz własnej linii okularów – Bobbi Brown Eyewear.

Jej kosmetyki do makijażu i pielęgnacji sprzedawane są na całym świecie. Przeczytałam stosy poradników na temat makijażu, ale żaden nie był tak konkretny, wciągający i zachęcający do tego, aby porzucić czerwoną szminkę i zacząć eksperymentować z makijażem oczu. Bobbi Brown mnie przekonała. Smoky eyes maluję teraz z zamkniętymi oczami w ekspresowym tempie.
Marta Rudowicz, szefowa działu urody „Elle”

Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o malowaniu oczu, a co nie macie okazji zapytać – znajdziecie w tej książce. Mistrzyni naturalnego makijażu tłumaczy krok po kroku, jak prowadzić kreskę, nanosić cienie, a nawet jak trzymać maskarę. Pomaga dobrać okulary do kształtu twarzy i dopasować makijaż do oprawek. Wszystkie jej propozycje są takie, jak lubimy:niezwykle naturalne i bardzo twarzowe. Bobbi Brown nie stara się nas zmieniać, tylko radzi, jak wydobyć to, co w nas najpiękniejsze. Uważam, że pod tym względem nie ma sobie równych.
Joanna Hryniewicka, kierownik działu „Uroda” miesięcznika „Pani”

Niech nie zmylą was niewielkie rozmiary tej książki – to kompletny poradnik dla kobiet, które chcą podkreślić urodę odpowiednim makijażem oczu! Bobbi Brown kolejny raz hojnie dzieli się swoim doświadczeniem i pasją. Makijaż oczu jeszcze nigdy nie był tak prosty!
redakcja LNE&spa

Autor: Bobby Brown
ISBN: 978-83-7579-347-5
Data wydania: 2014