Skóra pełna blasku. Przełomowa metoda anty-aging

Doktor Harold Lancer zdradza czytelnikom tajniki rewolucyjnej, trzystopniowej metody rewitalizacji skóry, która powstała w oparciu o wyniki badań naukowych i jego wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Metoda dr. Lancera stymuluje skórę do uruchomienia odmładzających mechanizmów i zapewnia trwałe rezultaty. Klucz do odmłodzenia tkwi w trzech prostych krokach: złuszczaniu, oczyszczaniu i odżywianiu cery, które przyspieszają przemianę komórkową, zwiększają produkcję kolagenu i pozwalają skórze absorbować niezbędne do regeneracji składniki odżywcze.
W swojej książce dr Lancer pomaga czytelnikom odnaleźć się w gąszczu dostępnych informacji dotyczących urody i pielęgnacji, uniknąć drogich i inwazyjnych zabiegów, a także przestrzega przed pustymi obietnicami przemysłu urodowego. Poleca również najskuteczniejsze produkty do pielęgnacji (polskie wydanie zostało wzbogacone o zaakceptowaną przez autora listę produktów polskich producentów).

Nawet jeśli masz problemy takie jak trądzik czy trądzik różowaty, metoda dr. Lancera sprawi, że będziesz wyglądać młodziej i bardziej promiennie od palców stóp po czubek głowy.
Gładka, promienna i młoda skóra
Bardzo często kobiety, które zauważyły u siebie oznaki starzenia, chcąc nadal wyglądać pięknie, decydują się na zastosowanie dermatologii estetycznej lub chirurgii plastycznej. W książce Skóra pełna blasku dr Harold Lancer uświadamia nam, że nie jest to najlepsza droga. W przystępny sposób wyjaśnia, dlaczego nasza skóra przestaje być promienna i piękna, choć dbamy o nią, stosując najbardziej luksusowe kremy. Odkrywa też sekrety cery i podpowiada, jak się mądrze o nią zatroszczyć. Dzięki jego wskazówkom i radom będzie to zdecydowanie prostsze.

Ta książka pozwoli ci spojrzeć inaczej na swoją cerę. Zrozumiesz, dlaczego przy twoim typie skóry pewne zabiegi i preparaty są dla ciebie wskazane, a innych powinnaś unikać. Uświadomisz sobie również, jaki wpływ na stan twojej cery ma sposób odżywiania oraz stres, z którym zmagasz się każdego dnia. Dzięki radom dr. Lancera nabierzesz do siebie większego dystansu i przekonasz się, że zwykła krostka na nosie to jeszcze nie koniec świata.
OLGA BOŃCZYK
aktorka i wokalistka

Skóra pełna blasku to recepta na piękno i zdrowie prosto od lekarza hollywoodzkich gwiazd. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko jak pielęgnować skórę (nawet tę najbardziej wymagającą), ale również jak się odżywiać, ćwiczyć i odpoczywać, by wyglądać i czuć się młodo. Niewątpliwą zaletą tego poradnika jest holistyczne ujęcie zdrowia i urody, uzupełnione konkretnymi zaleceniami dotyczącymi walki z różnymi problemami skóry, takimi jak trądzik, przebarwienia czy zmarszczki. Jestem przekonana, że metoda proponowana przed dr. Lancera jest prawdziwym przełomem w profilaktyce przeciwstarzeniowej.
DANUTA NOWICKA
dr n. med., specjalista dermatolog

Ta książka zmieni nasze podejście do pielęgnacji skóry! Rewolucyjna metoda dr. Lancera burzy utarte schematy i pokazuje, jak kompleksowo zadbać o skórę – od zewnątrz i od wewnątrz. Dzięki trzem prostym krokom możesz przywrócić cerze blask i młody wygląd, a wszystko to bez inwazyjnych zabiegów i procedur. Jesteś gotowa na pielęgnacyjną rewolucję?
Redakcja magazynu „LNE&SPA”

Bezgranicznie ufam dr. Lancerowi w kwestii pielęgnacji skóry – jest moim guru. Zarówno on
sam, jak i jego produkty są perfekcyjne.
KIM KARDASHIAN

Autor: Harold Lancer
ISBN: 978-83-7579-343-7
Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2014