Zegarki Wenger - Urban Classic

Urban Classic – sedno miejskiego stylu

Nowe zegarki Wenger Urban Classic to połączenie nowoczesnego designu i klasycznej, tradycyjnej duszy.

Modele Urban Classic są kolejną gałęzią drzewa genealogicznego marki Wenger. Klasyczne zegarki Wenger trafiają w sedno miejskiego stylu. Idealnie okrągła tarcza i stosunkowo długie uchwyty konstruują niekonwencjonalny kształt kolekcji. Jednocześnie inspirowane kultowym modelem WengerCommando , wprowadzonym na rynek pod koniec XX wieku, oddają istotę szwajcarskiego stylu. Zegarki cechują się przede wszystkim precyzją i jakością, ale zachowują także pazur miejskiego stylu.

Wnętrze nowego modelu zegarka Wenger Urban Classic Chrono kryje w sobie majstersztyk, jeśli chodzi o projektowanie stoperów. Uwodzi też symetrią i szwajcarską niezawodnością. Niebieskie tło na metalicznej szczotkowanej tarczy, która – wykonana ze stali nierdzewnej Linie SuperLumiNova – daje precyzyjny pomiar czasu. Brązowy, przeszywany, skórzany pasek dopełnia całości. Zegarki z kolekcji Urban Classic należą do tych, które nigdy się nie zestarzeją ani nie wyjdą z mody.

Wenger Urban Classic Petite Seconde to potęga teraźniejszości. Dla współczesnego mężczyzny liczy się każda sekunda, a w pilnowaniu czasu najlepszy jest Wenger Urban Classic PetiteSeconde. Dodatkowa wskazówka „6 rano” śledzi upływ każdej sekundy, a wskazówki tarczy głównej pokazują upływ godzin i minut. To zegarek dla wymagającego użytkownika, który dostrzeże, że jego zewnętrzne piękno idzie w parze z wewnętrzną precyzją.

Zegarek jest wykonany z klasycznej niebieskiej tarczy oraz cienkiego skórzanego paska z przeszyciami, który relatywnie nietrudno wymienić. Także łatwość odczytywania czasu poprzez wydłużone wskazówki oraz indeksy pomiędzy głównymi cyframi godzin- pieczętują jego zalety.

Więcej informacji udzieli:
Iwona Krześniak
Tel.530 200 009
Mail: iwona.krzesniak@najlepszypr.pl