Trendy w modzie na 2017 rok

Większość rzeczy modnych w 2016 roku odchodzi do lamusa. Czas więc schować do szafy jeansy rurki czy buty na bardzo wysokim obcasie. Co witamy w nowym roku? Lata osiemdziesiąte – ma być asymetrycznie, kolorowo i ostro. Wraca klimat disco!

Trendy z zeszłego sezonu były dość poprawne, a na ulicach dało się zauważyć elegancję zmieszaną z nutką nonszalancji. Nowy rok pozwala nam na eksperymentowanie z modą i powrót do kolorowych lat osiemdziesiątych. W tym sezonie będą modne intensywne odcienie, szokujące nadruki i różnego rodzaju naszywki. To doskonały czas dla indywidualistów.

Możemy swobodnie mieszać style, kolory, formy. Istotnym jest, żeby być zauważalnym i przez swój strój ukazywać charakter, własne usposobienie i różnego rodzaju przesłania. Możemy założyć za duże spodnie, na górę dobrać delikatną bluzkę, spiąć to wszystko gorsetem, a na nogi założyć tzw. kitten heels. Możemy się bawić modą i nie musimy już wyglądać idealnie.

Halki i poduszki
Latem ramiona powinny być odkryte, a największe domu mody lansują dekolty typu carmen. W marynarki wszywane są poduszki, które doskonale znamy z żakietów z lat osiemdziesiątych. Najmodniejszym kolorem sezonu ma stać się intensywna fuksja, a tkaniny mogą być błyszczące i wyraziste. Prym w kreacjach będą wiodły rękawy – porozcinane, szerokie, doczepione. Wszystko, co zakładamy, może być za duże, nawet w oficjalnym dress code. Modne są geometryczne wzory – koła, prostokąty, pasy. Do tego najmodniejszym krojem sukienek będą tzw. slip dresses, stylizowane na nocne halki.
Trendy na 2017 rok to eksplozja kolorów, wzorów, faktur. Stroje będą oversizowe, ciekawe i wygodne. Dla wielu z nas to powrót do mody z dzieciństwa i trendów, które pamiętamy ze starych, drukowanych czasopism modowych. Zatem – bawmy się i żonglujmy modą!